Нова стратегія миру та безпеки: формула дій, – Андрій Сенченко

Нова стратегія миру та безпеки: формула дій, – Андрій Сенченко

Член Політради партії "Батьківщина", лідер Всеукраїнського руху "Сила права" Андрій Сенченко, "Обозреватель", 16 листопада 2018 року

30 жовтня у Київі пройшов Національний форум "Нова стратегія миру та безпеки", на якому вперше була запропонована стратегія дій на національному рівні та започатковано створення Воєнного кабінету, завдання якого –підготувати законодавче забезпечення запропонованої Стратегії та сформувати план конкретних дій щодо її реалізації.

Ми усвідомлюємо складність ситуації на цій війні, існуючє співвідношення сил і нікому не обіцяємо мир за два тижні.

Сучасна війна вимагає не штикових атак і танкових битв. Для досягнення результату необхідно повною мірою задіяти весь арсенал дипломатичних, військових, економічних, юридичних, інформаційних та інших можливостей країни і наших союзників.

Завдання української армії на сучасному етапі – стримувати агресора і нарощувати сили.

Завдання української дипломатії – на чолі з Президентом – йти в наступ і домагатися колективних заходів з примусу агресора до миру і повернення Криму і Донбасу.

Свого часу Генрі Кіссінджер справедливо казав: "Надмірно покладатися на дипломатію може виявитися помилкою, але покладатися лише на силу, маючи в своєму розпорядженні недостатньо засобів, є самогубством".

Поділяючи цю точку зору, ми послідовно виступаємо за всебічне зміцнення української армії, але вважаємо, що для досягнення миру необхідно, в першу чергу, використовувати фактори економічного і дипломатичного тиску, покликаного примусити агресора до миру і повернення наших територій.

Само на цієї формулі і базується наша стратегія миру та безпеки.

Поділитися у соцмережах:
Приєднуйтесь
до нас!