Експерти Воєнного кабінету Юлії Тимошенко розробили пропозиції щодо розвитку ОПК

Експерти Воєнного кабінету Юлії Тимошенко розробили пропозиції щодо розвитку ОПК

Одне з пріоритетних завдань Воєнного кабінету Юлії Тимошенко – створення центрального органу виконавчої влади, який займатиметься проблемами оборонної промисловості.

Про це зазначив доктор технічних наук Олег Уруський, під керівництвом якого відбулося чергове засідання робочих експертних груп з питань реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу України (ОПК) у межах Воєнного кабінету Юлії Тимошенко.

"Якщо ми правильно розробимо програму розвитку збройних сил, озброєння військовою технікою, це буде локомотив інноваційного розвитку країни", – переконаний Олег Уруський.

За його словами, на сьогодні експерти Воєнного кабінету Юлії Тимошенко працюють над стратегією реформування оборонної промисловості України. І вже підготовлена нормативно-правова база: розроблені проекти законів, рішень уряду, постанов ВРУ, які вони готові представити на розсуд суспільства найближчим часом. Проекти змін до чинного законодавства дозволять розпочати реформування та стануть основою для розвитку галузі ОПК, вважають експерти.

Під час засідання робочої групи учасники зазначили, що державна та приватна сфери оборонно-промислового комплексу – це взаємопов’язані складові загального ОПК України. Реформування та розвиток цих сфер потребують системних державних заходів.

Учасники обговорили порядок та терміни проведення оперативного аудиту всіх підприємств ОПК, шляхи їх подальшого реформування та розвитку, а також надання підприємствам ОПК України різних форм власності права виконувати зовнішньоекономічні операції щодо постачань власних товарів та необхідних для їх виробництва комплектуючих і запасних частин.

До складу експертних груп, окрім фахівців, які мають досвід роботи в державному секторі ОПК України, залучили і представників приватних компаній з виробництва озброєння та військової техніки.

Поділитися у соцмережах:
Приєднуйтесь
до нас!