Іван Крулько: 21 вересня Юлія Тимошенко представить Новий економічний курс

Іван Крулько: 21 вересня Юлія Тимошенко представить Новий економічний курс

21 вересня під час економічного форуму лідер "Батьківщини" і кандидат у президенти Юлія Тимошенко разом із фахівцями представить Україні Новий економічний курс.

Про це повідомив Іван Крулько, заступник голови партії "Батьківщина" під час ефіру на телеканалі "ZIK".

"Я вже ознайомився із текстом Нового економічного курсу, який Юлія Тимошенко презентуватиме 21 вересня. Це надзвичайно глибокий документ із аналізом стану економіки, пропозиціями і конкретними рішеннями того, що треба робити, щоб виводити українську економіку із кризи", – поділився враженнями народний депутат.

За його словами, із усіх кандидатів, які на сьогодні заявили про своє бажання йти у президенти, лише Юлія Тимошенко запропонувала концептуальні і стратегічні бачення вирішення проблем за різними напрямками.

"Тимошенко не говорить гаслами. Вона оперує конкретними і глибоко продуманими ідеями та рішеннями, які можна буде приймати одразу після перемоги на виборах, аби виводити Україну на якісно новий рівень життя та економіки", – зазначив Іван Крулько.

Парламентарій також зізнався, що особисто йому подобається такий формат дискусії, коли політичний лідер і кандидат у президенти не озвучує два-три пустих гасла, а пропонує конкретне вирішення проблем, з якими люди стикаються щодня.

"Люди вже давно чекають, коли з ними почнуть говорити відверто і вирішувати їхні щоденні проблеми", – резюмував Крулько.

Поділитися у соцмережах:
Приєднуйтесь
до нас!