Нова збалансована податкова система, – фахівці доопрацьовують Новий економічний курс, ініційований Юлією Тимошенко

Нова збалансована податкова система, – фахівці доопрацьовують Новий економічний курс, ініційований Юлією Тимошенко

У Києві відбулося чергове засідання Робочої групи "Оптимальна система оподаткування" з доопрацювання Нового економічного курсу України, який започаткувала Юлія Тимошенко.

Участь в обговоренні взяли представники Асоціацій платників податків та аграрного бізнесу, економісти, підприємниці та науковці.

"Це свідчить про те, що у суспільстві є великий запит на ті правильні рішення, які дозволять і збалансувати бюджет, зробити податкову систему не тільки носієм фіскальних функцій, а стимулюючою для розвитку бізнесу, для економічного зростання нашої держави. А це, відповідно,  призведе до збільшення добробуту громадян", – зауважив співавтор Нового економічного курсу, засновник експертно-аналітичного центру "ОПТІМА" Віталій Ломакович.

За його словами, головна дискусія нині точиться навколо того, чи потрібно змінювати податок на додану вартість на податок з продажу чи податок з кінцевої реалізації.

"Основне завдання податкової реформи – це позитивний вплив на економіку з метою економічного сталого зростання. І це має бути зростання не 2-3% у рік, а 5% і більше. Це дозволить нам за рівнем добробуту приєднатися хоча б до країн Центральної і Східної Європи за рівнем доходів на душу населення, а, відповідно, і за рівнем ВВП на душу населення", – наголосив Віталій  Ломакович.

 І одним з інструментів для економічного зростання творці НЕК бачать збалансування податкової системи.

"Виходячи з помилок минулого, ми хочемо у майбутньому більш зважено і скоординовано підійти до реформування податкової системи в Україні в цілому", – зауважив співавтор Нового економічного курсу.

Дискусії з напрацювання Нового економічного курсу дискусії продовжуватимуться і надалі, зокрема й у питанні Пенсійної реформи, повідомив Ломакович.

Поділитися у соцмережах:
Приєднуйтесь
до нас!