Сергій Євтушок: Юлія Тимошенко презентує нове бачення, як вивести економіку із кризи

Сергій Євтушок: Юлія Тимошенко презентує нове бачення, як вивести економіку із кризи

21 вересня Юлія Тимошенко представить Новий економічний курс України, у якому будуть конкретні рішення щодо того, як виводити економіку країни кризи, анонсував народний депутат від "Батьківщини" Сергій Євтушок у прямому ефірі на телеканалі "Прямий".

"Новий курс – це не порожні гасла. Це звернення до експертів, фахівців, до громадян. Це презентація нового бачення, як українську економіку вивести з кризового стану", – сказав він.

Політик наголосив, що наразі дії влади є нічим іншим, як знущанням над власним народом.

Так, зокрема, Сергій Євтушок звернув увагу на те, що Кабмін найближчим часом підвищить ціну на газ для населення, що є однією з умов МВФ для надання країні чергового кредиту.

"Люди не можуть платити непомірні тарифи. Над людьми знущаються. І підвищення навіть на 23, 5% вкотре виштовхне людей шукати кращої долі за кордоном", – пояснив парламентарій.

Депутат від "Батьківщини" переконаний, що влада має захистити українців перед кредиторами і довести свою чітку позицію – підняття цін на газ неможливе.

Він також зазначив, що політика субсидій, яку впроваджує влада, також є прямим знущанням над громадянами: "Умови, за якими можна взяти субсидії, жахливі".

Сергій Євтушок наголосив, що з приходом до влади команди "Батьківщини" ціна на газ  буде по 80-90 дол. за тисячу кубометрів.

Поділитися у соцмережах:
Приєднуйтесь
до нас!