У Львові громадськість долучилась до обговорення Нового суспільного договору та підтримала Нову Конституцію

У Львові громадськість долучилась до обговорення Нового суспільного договору та підтримала Нову Конституцію

У Львові представники провідних громадських організацій, експерти і лідери думок обговорили необхідність об’єднання громадян та укладання Нового суспільного договору з подальшим ухваленням Нової Конституції.

Необхідність повністю змінювати Основний закон спричинена насамперед його невідповідністю тій системі відносин, яка реально сформувалася в суспільстві та державі, наголосили експерти під час дискусії "Україна, завтра".

Політологи, зокрема акцентували: ще з 2013 року багато експертів намагалися розпочати процес створення суспільного договору українців, але лише завдяки сприянню Юлії Тимошенко вдалося об’єднати розрізнені групи експертів та залучити громадськість до обговорення.

Більше того, саме лідер партії "Батьківщина" допомагає інтегрувати суспільний договір в Нову та насправді народну Конституцію.

Як зазначалося на дискусії, позиція Юлії Тимошенко повністю співпадає з позицією експертів та громадськості. Замість диктування власної волі, кандидат на пост Президента поставила за мету допомогти народу формалізувати його принципи та прагнення.

Дискусію навколо Нового суспільного договору організували Інститут демократії та розвитку "PolitA" спільно з Фундацією за майбутнє.

Участь в обговоренні, зокрема, взяв директор Центру політичного аналізу "Стратагема", шеф-редактор аналітичного порталу "Хвиля", керівник політичних програм та експерт із міжнародної та внутрішньої політики Українського інституту майбутнього Юрій Романенко; філософ, політолог, фахівець з екологічного права та експерт з питань зміни клімату Тарас Бебешко.

За результатами експертних зустрічей, які проходять по всій Україні, буде створено базу, що подальшому використовуватиметься для вдосконалення тексту Суспільного договору, інструментом втілення якого буде Нова і народна Конституція.

Поділитися у соцмережах:
Приєднуйтесь
до нас!