Юлія Тимошенко: Ми можемо дати людям результат за 100 днів

Юлія Тимошенко: Ми можемо дати людям результат за 100 днів

У новій Верховній Раді має бути створено коаліцію дій, в основу якої має бути покладений Новий курс. Його виконання у співпраці президента, прем’єра та депутатів гарантує реальні результати в перші сто днів роботи нової коаліції.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Там нема гасел, там є чіткі та професійні дії. Країні потрібні спокій, об’єднання і нарешті дати результат", – сказала лідер "Батьківщини".

Вона вкотре наголосила, сьогодні вкрай важливо не гаяти час і якомога швидше розпочати зміни, на які так чекають люди.

"Ми не можемо дозволити собі, маючи реальний план у руках, ще 5 років бездарно втратити. У нас є унікальний документ, який можна з першої хвилини виконувати та давати результат за перші сто днів", – наголосила політик.

Юлія Тимошенко запевнила, як би тяжко не виглядали ті виклики, які стоять нині перед країною, жодного армагедону немає.

"Кожне проблемне питання: від зовнішніх боргів до низьких доходів українців, які руйнують економіку,  усе це має рішення. І я хочу, щоб ми сприймали нового президента, новий парламент як колосальний шанс для України. Немає часу і немає значення, які партійні кольори, треба всім працювати на державу. Усі наші знання поставити на службу України та дати можливість їй піднятися. Шанс і можливості є, шлях прокладений  просто треба діяти на результат", – наголосила лідер "Батьківщини".

Юлія Тимошенко також зауважила, що її політична сила не збирається працювати в опозиції.

"Я розумію критичний стан країни і все, що ми можемо зробити за межами політичних майданчиків, у будь-якому статусі, ми це робитимемо. Ми все одно будемо всіма силами допомагати. Рятувати країну ми мусимо для себе, для наших дітей та онуків", – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:
Приєднуйтесь
до нас!